Якою агрегат (мотоблок) ви віддаєте-аматорський або ж для професіоналів?

При покупці мотоблока найперше, що потрібно визначить, це якийсь агрегат ви віддаєте-аматорський або ж для професіоналів.
Коли ви плануєте обробляти ділянку від 4 до 10 соток то звичайно не варто витрачати ваш бюджет на дорогий мотоблок, з цим цілком впоратися й аматорська машина. Але якщо ж у вас дачний ділянку від 20 соток і вище, тоді вам потрібно задуматися про покупку напівпрофесійного культиватора. Для інтенсивної роботи на земельних ділянках, коли мотоблок буде працювати ще з іншими насадками (сінокосарка, циркулярка, мотопомпа, електрогенератор і інше) то для цих цілей доцільно буде придбати професійний мотоблок.

Який агрегат (мотоблок) ви віддаєте-аматорський або ж для професіоналів?

Це всього лише рекомендації для мінімізації ваших витрат, але як показує практика, купуючи потужний агрегат у користувача залишається запас потужності в мотоблок, що підвищує його надійність і термін служби.

При виборі помічника на городі зверніть увагу і на країну виробника обладнання. На сьогодні виробники країн СНД, звичайно, набагато поступаються своїм колегам з Японії, Німеччини та інших розвинених країн. Так, що будьте готові при купівлі низькоякісного товару до ремонтів машини та вдосконаленні її при експлуатації.


Читайте на нашому сайтi: