Який акваріум краще всього вибрати

Дизайн інтер'єру – це важлива частина ремонту, тому до неї треба ставитися серйозно. Акваріум є прекрасним доповненням до інтер'єру будь-якої квартири або будинку. У цій статті ми поговоримо про те, який акваріум вам краще всього вибрати.

Перш за все, акваріуми розділяються по формах. Вони можуть бути круглими, прямокутними або багатокутними. При цьому останні можуть бути кутовими, що дуже симпатично виглядає. Крім цього, акваріуми, природно, відрізняються за розмірами. Дуже важливо правильно їх підібрати, тому як великий акваріум, приміром, літрів на 150-200 буде безглуздо виглядати в однокімнатній квартирі, незважаючи на те, що ви давно про таке мріяли. А надто маленький, навпаки, буде погано виглядати в великій квартирі або приватному будинку. Це, звичайно ж, ми говорили про віталень, в спальні невеликий круглий акваріум буде як не можна до речі.

З розмірами і формою, сподіваємося, ви визначилися. Тепер давайте перейдемо до його внутрішнього облаштування. Насамперед потрібно придбати грунт для акваріума. У будь-якому зоомагазині ви знайдете безліч його видів, які відрізняються за розмірами і кольором. Тут все на ваш смак, ніякої особливої ​​різниці немає. Після цього необхідно придбати рослини – як штучні, так і справжні. Ви також можете купити гарну плівку для акваріума, яка клеїться на задню його бік і буде фоном. Тепер же потрібно потурбуватися життям риб. Обов'язково купите годівницю, її розмір вибирайте виходячи з передбачуваної кількості майбутніх мешканців. Обов'язково потрібно придбати компресор, будь-яким рибам необхідне повітря. Хоча зараз в магазинах є фільтри для води (теж, до речі, дуже потрібна і корисна річ), які можуть виконувати роль компресора. Але якщо ви хочете, щоб у вас було багато риби, то краще за все купити і те, і те. Інакше не буде вистачати потужності. Якщо ви хочете придбати екзотичних риб, то їм потрібно підтримувати певну температуру води. Тому доведеться придбати спеціальний підігрівач.

Ну що ж, акваріум ми купили, все приладдя до нього теж. Тепер залишилося купити риб. Для маленьких акваріумів краще всього купувати маленьких риб, для великих же можна купити будь-яких. Приміром, Гуппі можуть спокійно жити в 20-ти літровому, а золоту рибку потрібно не менше 50 для повноцінного життя. Крім цього, необхідно купити равликів. Вони будуть вашими кращими помічниками в очищенні стінок акваріума. Перш ніж їх купувати, поцікавтеся у продавця, наскільки інтенсивно вони розмножуються, інакше вам доведеться робити щотижневу чистку від равликів.
До речі, кілька слів про ціни. Невеликий акваріум вам буде коштувати близько 500 рублів і плюс стільки ж піде на компресор, грунт і риб. Середній акваріум разом з підсвічуванням, фільтром, грунтів і рибами коштуватиме 3-3,5 тисячі. Ну а великі акваріуми коштують від 15 тисяч рублів.

На цьому наша стаття підійшла до кінця. Ми вам лише коротко розповіли про акваріуми. На перший погляд все складно, насправді ж все досить легко. Грамотні продавці зможуть вам підібрати всі аксесуари і риб, а вам же тільки потрібно вибрати акваріум. Пам'ятайте, що доглянутий акваріум буде відмінною частиною інтер'єру і завжди приверне увагу ваших гостей.


Читайте на нашому сайтi: