Який паркан краще

Як тільки ви побудували будинок і облагородили ділянку, необхідно подбати про те, щоб ніхто на все це не поклав око. І самим вірним варіантом буде паркан.

Отже, як же можна захистити вашу ділянку? Самий простий паркан – це паркан з бетонних плит. Однак такий варіант більше підходить для складів або як тимчасовий захист. Більш прийнятний варіант – повністю цегляний паркан. Однак і він далеко не завжди добре виглядає. Можна також поставити дерев'яний паркан. Але як засіб захисту він, звичайно, слабкий і більше підходить для позначення меж ділянки. Наступний варіант – металевий. Найбільш дешевий паркан – це паркан із профнастилу. Існує багато різних варіацій форм і кольорів цього матеріалу, який представляє собою лист сталі з трапецієподібної формою. Крім цього бувають ковані металеві паркани, проте їх ціна дуже висока.

До речі, можна використовувати й інший варіант – цегляні стовпи і металевий або дерев'яний паркан. Таке поєднання дуже симпатично виглядає. Тут теж може бути велика кількість варіацій.

На закінчення хотілося б сказати, що вибирати паркан все одно вам. Але хотілося б вам порадити паркани з профнастилу та комбіновані паркани з цегляними стовпами. Вони обидва відмінно виглядають і чудово виконують свої функції.


Читайте на нашому сайтi: