Який утеплювач для підлоги використовувати найкраще?

Який утеплювач для підлоги використовувати найкраще?

Можна застосувати пінопласт, також підійде екструдірований пінополістирол, пробкові рулонні матеріали, або мінераловатні утеплювачі.

Один з найдешевших матеріалів – це пінопласт. Він розрізняється по щільності, і буває різний в залежності від неї. Пінопласт – це відмінний утеплювач для підлоги, але все – таки його не рекомендується використовувати з системами обігріву, так як в процесі його нагрівання виділяються отруйні речовини.

При утепленні стін і фасадів широко застосовуються мінераловатні утеплювачі, так як вони не піддаються впливу високих температур. Також їх можна використовувати як утеплювач для підлоги, але тільки якщо щільність такого утеплювача буде не менше ніж 35 кг м3. Інакше стяжка, заливаємо зверху, може провалитися й потріскатися. Звичайно, мінеральний утеплювач з такою щільністю знайти відразу не вдасться, та й до того ж його ціна відносно висока.

Коркові рулонні матеріали є натуральним утеплювачем, тому від них немає шкідливих виділень, вони дуже щільні і до того ж теплі. Єдиним їх недоліком є ​​висока вартість. Коркові рулонні матеріали використовують як утеплювач для підлоги, тільки в тому випадку, якщо висота підняття підлоги обмежена до 3 ~ 4 см.

Додаткова інформація: Хочете придбати хорошу квартиру в місті Геленджику?

Який утеплювач для підлоги використовувати найкраще?

Нтересуют оригінальні новобудови Геленджика? Тоді вам сюди! На нашому сайті, ви зможете дізнатися, в яких районах йде будівництво будинків, а також подивитися вже готові варіанти.

Найбільш підходящий матеріал для утеплення підлоги – це екструдірований пінополістирол. Ег

Який утеплювач для підлоги використовувати найкраще?

Щільність досить висока і він стійкий до вологи, а також має відмінну теплоізоляційну характеристику. Він не виділяє шкідливих речовин при нагріванні, та й коштує відносно дешево.
Багато хто думає, що спінений поліетилен можна використовувати як утеплювач підлоги, але, на жаль, це не так. У нього дуже низька характеристика з опору до передачі тепла.

Крім цього, він дуже м'який, і під тиском цементної стяжки може стискуватися і стати взагалі непотрібним.

Підіб'ємо підсумок. З написаних вище рядків можна зробити висновок, про те, що екструдірований пінополістирол найкраще підходить для утеплення підлоги. Він є щільним і теплим, а також легкодоступним, до того ж не виділяє шкідливі речовини при нагріванні. Його товщина складає всього 2 см. Крім цього, він дешевий, що робить його доступним практично для всіх верств населення. Ціна і якість екструдованого пінополістиролу є практично ідеальним співвідношенням.


Читайте на нашому сайтi: