»Який вибрати матеріал для будівництва теплиці?

Овочівництво на території нашої країни досить поширене явище. Тому дачники і городники вирощують огірки, кабачки, капусту, помідори та інші овочі в досить великій кількості. Для овочевих культур необхідні певні погодні умови, щоб вони змогли вирости, а найголовніше – дійти до зрілого стану. Тому доводиться овочівникам споруджувати теплиці або парники.

Деякі вважають, що це одне і те ж, а насправді це не так. Парники використовують в літню пору року і в основному накривають плівкою. Теплиці ж експлуатуються круглий рік протягом багатьох років. Вони є хорошими захисниками від заморозків і вітру, утримують тепло завдяки покриттю з скла, плівки або полікарбонату.

Поліетиленова плівка – самий недорогостоящіх матеріал. Але таке покриття не достатньо міцне і руйнується з часом під впливом ультрафіолетових променів.

Остекление теплиць користується великою популярністю, але однією особливістю є необхідність робити кілька шарів покриття, або ж використовувати матову поверхню, щоб не виникало опіку рослин.

Який вибрати матеріал для будівництва теплиці?

Але є у скла і недолік – цей матеріал крихкий. Щоб вирішити дві проблеми теплиць, можна використовувати скло триплекс. Такий матеріал виконується з декількох шарів, що володіють високою міцністю. Тому триплекс – найідеальніший варіант покриття теплиці.

Стільниковий полікарбонат останнім часом теж отримав широке поширення. Створений спеціально для теплиць, він має високу жаробезопасностью і ударостійкість. Цей матеріал має структуру з великою кількістю ребер і утримує теплове випромінювання всередині будівлі.

Який вибрати матеріал для будівництва теплиці?

Тому, щоб вибрати матеріал для теплиці, потрібно чітко визначити свої цілі, а також термін її експлуатації. Ви хочете теплицю на малий проміжок часу? Тоді вибирайте плівку. А якщо вам теплиця потрібна на багато років, покривайте її полікарбонатом або триплекс.


Читайте на нашому сайтi: