»Яким повинен бути підвісна стеля для ванної кімнати?

Перш за все, при виборі підвісної стелі для ванної, ми повинні враховувати те, що це приміщення має високою вологістю.

Стеля буде піддаватися впливу не тільки вологого повітря, але і крапель води. Тому потрібно вибирати матеріал, який володіє вологостійкістю. Якщо ви неправильно підберете матеріал, через певний проміжок часу він почне піддаватися корозії або розшаровуватися. Що стосується інших показників, то вогнестійкість, звукопоглинаюча здатність, простота догляду, екологічність схожі з іншими стельовими матеріалами.

У ванній кімнаті можна виконати підвісну стелю, використовуючи підвісні конструкції. Ці конструкції функціональні, добре виглядають. У них можна вкрити вентиляційні труби, кабель і т.д.

Для ванної можна використовувати плиткові стелі з вологостійкого гіпсокартону та металеві рейкові стелі. Але не всі плиткові стелі, які можна придбати на ринку, підходять для ванної кімнати. Найважливішим моментом є те, з якого матеріалу складаються плити.

Не боїться вологи мінеральне волокно, але крім нього плита складається з глини, вторинної паперу і різних добавок. Якщо відсоток папери більше, то ці плити призначаються суто для сухих приміщень.

Яким повинен бути підвісна стеля для ванної кімнати?

Можна, як варіант, встановити у ванній підвісні плиткові конструкції, які складаються із сталевих модулів. Такі конструкції не бояться протечек і досить міцні. Але є в таких системах великий мінус – вони зменшують висоту кімнати на 12 см, що буде неприйнятно для кімнат з низькою стелею.

Для стелі ванної на сьогоднішній день найбільше підійдуть підвісні рейкові системи. Рейки цієї системи виготовляють з алюмінію, тому не піддаються корозії і намокання. Крім того, завдяки жорсткій фіксації на болтах, вони не деформуються і не розхитуються.

Важливо те, що при використанні рейкової системи висота вашої стелі зменшиться лише на 3 см. Можна зменшити висоту, якщо є в цьому необхідність.
Рейкові модулі існують двох видів: суцільні і перфоровані. Для ванної краще всього використовувати перфорований модуль, так як він забезпечить краще кондиціювання в ній, що забезпечить меншу вологість приміщення.

Яким повинен бути підвісна стеля для ванної кімнати?
Читайте на нашому сайтi: