Якісний фундамент запорука довголіття будови

Якісний фундамент запорука довголіття будови

Якісний фундамент запорука довголіття будови

Під час проведення проектування та будівництва споруди, головною умовою міцності і довголіття будівлі, є дотримання всіх норм і стандартів виконання будівельних робіт.

Запорукою міцності і стійкості будь-якої будівлі є правильне закладення фундаменту. Найчастіше використовуються бетонні або залізобетонні фундаменти. До складу бетону можуть входити різні компоненти, але основною умовою для нього служить міцність. Приготування бетону для заливки фундаменту досить відповідальна робота, яку повинен виконувати досвідчений фахівець. Приготування бетону, як правило, зводиться до змішування однієї частини цементу з вісьмома частинами суміші піску і гравію.

Додаткова інформація: Затіяли ремонт у квартирі? Монтуєте пол? Знадобилися недорогі і якісні будівельні матеріали? Шукайте паркетну дошку tarkett? У нашому інтернет магазині ви зможете знайти все, що вас цікавить.

У разі підвищеного вимоги до міцності фундаменту, бетон, використовуваний для цих цілей, використовують спеціальної марки. Для більш ретельного перемішування компонентів бетону краще всього використовувати бетономішалки. Хотілося б відмітити що якісний бетон при замішуванні повинен бути жорстким, це гарантія того що фундамент виявиться міцнішим.
Склад бетону має дуже велике значення на якість отриманого фундаменту, тому застосування неякісних складових може призвести до подальшого руйнування фундаменту.

Читайте на нашому сайтi: