Якісний змішувач – надійний будинок

Як не дивно, але при великому асортименті, вибір змішувача часто ставить покупця в тупик. Що ж вибрати? Піти на ризик, купивши дешевий китайський чи вітчизняний прилад, чи все ж переплатити за бренд, вибравши престижну відому марку?

Труднощі у виборі йдуть ще через те, що кожен споживач прекрасно розуміє, як погано може закінчитися поломка змішувача для кухні, який виявився неналежного якості. Ніхто не хоче, платити пристойні гроші за такий прилад, а через деякий час побачити на кухні або у ванні фонтан води, який б'є зовсім не звідти, звідки йому належить. А якщо ще уявити, які проблеми виникнуть із затопленими сусідами, то вже зовсім не хочеться помилитися у виборі.

Саме тому потрібно вибрати такий змішувач, який не зіпсує свій зовнішній вигляд, і буде працювати до тих пір, поки вам не прийде в голову думка про його заміну. Чи реально це? Та реально, якщо керуватися при виборі змішувача певними правилами.

Матеріал – основа змішувача

Велика частина змішувачів, які можна придбати в магазинах, зроблені або з силуміну (це сплав алюмінію з кремнієм), або роблять з латуні. Силумін обійдеться куди дешевше, тому закономірно, що більша частина китайських змішувачів виготовлена ​​саме з нього.

Не варто гнатися за дешевим товаром і зупиняти свій вибір на змішувачах з силуміну. Вони вкрай ненадійні, і дуже часто їх зовнішній вигляд залишає бажати кращого ще за довго до закінчення гарантійного терміну. Варто також відзначити, що силумін багато в чому програє латуні в надійності. Через деякий час після початку експлуатації, він стає крихким і втрачає свої первинні властивості.

Технічні особливості

Серед величезного асортименту змішувачів, у більш високої цінової категорії дуже широко представлені багатофункціональні пристрої, які забезпечені термостатом. Термостат регулює температуру води, а також її натиск по заданому значенню. Варто врахувати, що якщо ви живете в квартирі, в якій водопостачання централізовано, потрібно взяти до уваги тиск у вашому водопроводі.

Якщо є необхідність, то потрібно встановити редуктори (це – регулятори тиску) і фільтри очищення води. Не варто забувати, що у змішувачів, з вбудованим термостатом, входи для холодної та гарячої води строго фіксовані, і якщо їх поміняти місцями, то термостатичний змішувач не буде правильно функціонувати.

Простіше – не значить гірше

Як відомо, вода і камінь точить. Навіть в самому якісному водопровідному приладі вода коли-небудь все одно проб'є собі прохід, і буде текти там, де це зовсім не передбачене конструкцією приладу. Що зробити, щоб це сталося якомога пізніше? Потрібно вибирати змішувач з мінімальною кількістю різних рухомих деталей, а також місць їх з'єднання.

Пам'ятайте: чим менше у вашому приладі щось відкривається, крутиться і повертається, тим краще. Нам потрібен якісний змішувач
, який не заллє квартиру, через місяць після його покупки, а не набір конструктора.

Вибираємо покриття

Зараз дуже популярним є покриття з емалі. Воно дуже ефектно виглядає, але є вкрай нестійким матеріалом і часто відколюється при ударі. Я б порадив вам старий перевірений спосіб – хромове покриття. Він практично позбавлений недоліків: не викликає алергічної реакції, не втрачає зовнішній вигляд і коштує досить недорого. Крім того, на хромованої поверхні неможливо розмноження мікробів.

Дуже якісно підходите до вибору змішувача. Пам'ятайте, що один раз заощадивши на дешевому приладі, ви можете витратити згодом, найбільшу суму, на відшкодування наслідків його неякісної роботи.

Макаров Антон


Читайте на нашому сайтi: