Якщо щось відвалилося …

Якщо щось відвалилося ...


З різних причин може так трапиться, що утворюється тріщина в стіні, або ж відвалюється шматочок кахлю, а також заскрипить двері.

Для виправлення цих дрібниць зовсім не слід викликати майстрів.

Наприклад, якщо відвалився шматочок кахлю, то прикріпити його можна назад за допомогою спеціального клею, виготовленого з розчиненого пакувального пінопласту в ацетоні.

По всіх кутках відвалилася плитки кладемо чотири шматочки пінопласту, розміром по 2 на 2 і на 2 см кожен, після цього, на них наноситься приблизно по 20-25 крапель розчинника (ацетону).

Кілька секунд потому, пінопласт повинен розчиниться. Тоді, ми беремо відвалився шматок кахлю, і дуже щільно притискаємо до стіни. Чекаємо півхвилини. Так само можна підклеювати і лінолеум, і паркет та різноманітні інші матеріали.

Якщо ви побачили, що ось-ось в одному місці відвалиться ш

Якщо щось відвалилося ...

укатурка, то зміцнити її можна таким чином: просвердлюємо пласт (обережно) і всередину заливаємо спринцівкою клей (або КМЦ, або бустилат, або ПВА). Зверху ж прикладаємо шматочок фанери і підтискаємо обережно штукатурку клином і стійкою.

Додаткова інформація: ми пропонуємо автоматичні системи управління будинком. З ними Вам стане жити на багато простіше і комфортніше. Дізнавайтеся подробиці на нашому сайті.

Якщо виготовити спеціальну шайбу з будь поліетиленової пробки, а потім її надіти на штирек дверної петлі, то вона перестане поскрипувати. Дуже хорошим анти скрипучим засобом є і соняшникова олія, (але зловживати не варто) за допомогою нього можна так само змастити петлі.


Читайте на нашому сайтi: