Якщо стіни яскраві, то меблі повинна бути світла

»Якщо стіни яскраві, то меблі повинна бути світла

Без зайвих витрат можна створити неповторний стиль у себе вдома. Як? вміло поєднуючи кольору. Вважається, що ті, хто любить теплі кольори, оранжевий, зокрема, мають згідливим характером і сповнені ентузіазму.
Найпростішим способом підняти настрій при вході в будинок є кольоровий контраст. Всього то потрібно використовувати в інтер'єрі протилежні кольори в спектрі (ліловий з жовтим, синій з жовтогарячим і т.п.). Плюс, пам'ятайте насиченості цих квітів. Півтони і ніжні відтінки не створять контрасту.

Некрасивих квітів немає. І абсолютно всі кольори можна використовувати в інтер'єрі. Все питання в пропорціях і поєднаннях. Чи обов'язковий професіонал? Так, тільки він зможе зробити будь-який колір (навіть «безпрограшна» бежево-коричнева гама) «смачним».

Однак і ви зможете вирішити, на чому робити акцент. Наприклад, такий варіант: білі меблі і яскраві стіни. Так, психологи вважають, що врівноваженості та стабільності сприяє зелений колір. Пофарбуйте стіни в яскравий зелений. На тих, хто любить синій, можна покластися, як кажуть психологи. Любителі блакитного відрізняються надійністю і щирістю.

Якщо стіни яскраві, то меблі повинна бути світла

Класика – це поєднання білого і синього. Поєднуючи їх, ви отримаєте чисту й прохолодну кімнату. Якщо ви дотепні, спостережливі і у вас добре розвинена інтуїція, як вм здається, тоді фіолетовий ваш колір. Романтики віддадуть перевагу рожевий. Проте в інтер'єрі ці два кольори поєднуються рідко, особливо яскраві та насичені їх відтінки. Щоб кімната була не гнятущей, розбавте її світлими меблями і аксесуарами, навіть білими. Якісний і швидкий ремонт пральних машин в Україну виробляє одна з успішних ремонтних служб Кійсервіс.


Читайте на нашому сайтi: