Яку небезпеку становить посилена герметизація пластикових вікон?

Яку небезпеку становить посилена герметизація пластикових вікон?

Основною причиною, через яку люди часто міняють старі дерев'яні вікна на нові металопластикові, є позбавлення від вуличного шуму і від протягів.

Звичайно, завжди приємно, коли у власній квартирі чи будинку присутній тиша і затишок.
Тому дуже актуальна в цьому випадку приказка «мій дім – моя фортеця».

Але з часом мешканці починають відчувати задуху, підвищену запиленість в приміщенні, а на склопакетах починає накопичуватися конденсат. А якщо все дуже запущено, то на стінах і на відколу можуть з'явитися незрозумілі плями, які виявляються цвіллю. До того ж, відсутність в приміщенні свіжого повітря може привести до різних захворювань людини.

У чому ж причина таких недоліків металопластикових вікон? Прагнучи до посиленої герметизації і звукоізоляції господарі часто забувають про те, що кількість повітря, що проходить через сучасні пластикові вікна, так само 10-15% від необхідного за санітарним нормам. Як же це виправити? Можна вдатися до такого варіанту – постійно провітрювати житло, але, коли вікна відкриті, вони стають навіть гірше старих дерев'яних вікон, через які вільно в приміщення проникали потоки повітря і вуличний шум, не дозволяють нормально відпочити або попрацювати.

Додаткова інформація: Дерев'яний будинок – це будівлі з природного матеріалу, який не містить токсичних сполук, що негативно впливають на здоров'я. Хочете побудувати будинок з профільованого бруса? Дізнатися варіанти дизайну, а також секрети при будівництві можна у нас на сайті.

Яку небезпеку становить посилена герметизація пластикових вікон?

Багато знаходять рішення і для цієї проблеми до того ж до нових металопластикові вікна встановлюють кондиціонер. Але більшості людей невідомо, що в повітрі, який проходить через кондиціонер, «свіжість» знижується на 90% за рахунок зменшення числа негативно заряджених аероіонів і озону! Тому що працює кондиціонер в будь-якому випадку не замінить звичайне провітрювання приміщення, при якому вміст озону збільшується до природної концентрації.

Також дану проблему можна вирішити, якщо на металопластикове вікно вмонтувати спеціальний шумозахисний клапан. При установці такого клапана на вікно, можна вільно провітрювати при необхідності приміщення, насолоджуючись при цьому тишею. Дані шумозахисні клапани вже встановлені у вікнах, виготовлених датською фірмою «PLASTMO», і благополучно вирішують проблему припливу свіжого повітря в приміщення. Такі клапани передбачені в норматива�

Яку небезпеку становить посилена герметизація пластикових вікон?

ЕС для встановлення на вікна, які виходять на магістралі. Зареєстровані випадки, коли СЕС чинило тиск на проектувальників, які в свою чергу вимагали, щоб будівельники одразу встановлювали клапани на вікна.


Читайте на нашому сайтi: