Яку сталеві двері вибрати?

Вхідні двері Форпост моделей економ-класу – прекрасне свідчення того, що якісна двері не обов'язково повинна коштувати надто дорого. В асортименті що випускається під цією маркою продукції представлено цілий ряд дверей, ціни на які цілком конкурентоспроможні. Однією з таких моделей є модель 21Z.

Двері цієї моделі випускається в двох стандартних варіантах з шириною полотна 860 і 960 мм. Товщина полотна складає 50 мм, при цьому полотно складається з двох листів легованої сталі по 1,25 мм завтовшки кожен і внутрішнього наповнення з гофрованого картону і пожежобезпечною піни.

Рама дверей виконана з легованої сталі товщиною 2 мм. Є два контури ущільнення, що забезпечують гарні шумо-і теплоізоляційні властивості конструкції. Двері 21Z має обробку напиленням порошкової фарби, що дозволяє встановлювати її з виходом на вулицю. Антивандальна атмосферостійка обробка дозволить двері довгі роки зберігати «новий» вигляд, адже порошкове покриття стійке до подряпин і інших механічних пошкоджень.

Двері відкриваються на кут в 100 градусів, полотно оснащене очком з кутом огляду в 170 градусів. Найважливішими елементами, що забезпечують взломостойкость дверної конструкції, є фурнітура та замки. Модель 21Z в стандартній комплектації оснащена двома замками і поворотною засувкою.

Штатний замок Мастерлок з бронечащечкой і броньованими сталевими накладками в місцях висунення ригелів і в області петель. Додатковий циліндровий замок, яким обладнана двері, діє за тим же принципом, як і сейфові замки.

З трьох наявних в двері ригелів один висувається вгору, інший – вниз, а третій – в сторону, з протилежного боку двері приховано розміщені чотири протизнімні петлі. Ця модель при невисокій ціні поєднує в собі підвищену надійність і елегантність дизайну, тому вона користується великою популярністю.

Купуючи металеві двері цієї чи інших моделей, слід пам'ятати про те, що деякі монтажні операції не входять в комплект послуг за стандартною установці. До додатково оплачуваних послуг належать демонтаж старих дверей, зміна габаритів дверного отвору, встановлення додаткових замків, підйом на поверх, якщо в під'їзді немає вантажного ліфта.

Шевельов Микола


Читайте на нашому сайтi: