Японський стиль

Японський стильСьогодні часто можна зустріти європейське житло в японському стилі. Людей завжди цікавило щось таємниче, самобутнє. Інтер'єр в японському стилі підкуповує своєю функціональністю, і в той же час незвичайною елегантністю.

Бездоганний колір і лаконічні форми – основні характеристики інтер'єру в японському стилі. Тут присутній мінімалізм у декорі. Простір будинку не перевантажено, дотримана чітка структура житла.

Будинок у японському стилі завжди розташовує до спокою. Чому? Та тому, що немає нічого зайвого і не потрібного. Немає нічого, щоб відволікало або дратувало.

Інтер'єр в японському стилі допомагає розслабитися і забутися.

Територія Японія – зовсім невелика, звідси і прагнення до компенсації нестачі площі. Цього можна досягти, обставивши кімнати мінімумом меблів.

Японський стиль – це природні натуральні відтінки світлої гами: білий, бежевий, молочний, кремовий. Японці вважають за краще стримані світлі тони меблів і стін. Поверхні – не фактурні, гладкі.

У японському стилі переважає все натуральне: кольору, тону, матеріали, тканина. Текстиль переважно бавовняний і шовковий. Меблі – з натурального дерева. У декорі допустимо використання бамбука і рисового паперу.

Центр кімнати – це традиційне місце відпочинку японців.

Який же інтер'єр у японському стилі без розсувних стінок, бамбукових меблів, ієрогліфів, карликового дерева «бонсай».

Меблі повинні бути досить скромна невелика, диванчики – маленькі, столики – різної висоти. За маленькими столиками зручно сидіти на підлозі, пити чай. Від шаф можна відмовитися, використовуючи замість них ніші в стінах або ж застосувати вбудовані шафи купе.

Інтер'єр в японському стилі чудово доповнить ліжко з орнаментом – ієрогліфами, стилізована посуд, чайні набори.

Стіни в японському стилі зазвичай гладкі і не фактурні. Як прикраса дозволяються паперові віяла і японські гравюри. Для декор чудово підійдуть вази, статуетки. Звичайне скло можна замінити вітражами.

Особливе місце в японському стилі інтер'єру відводиться світла. Кімнати повинні бути достатньо світлі. Для цього можна використовувати абажури простих форм з паперовим декором.

стиль в інтер'єрі квартири. ")


Читайте на нашому сайтi: