»З чого виготовляють паркет?

Пол має досить тривалу історію в будь-якому житлі. Він служить основою для інтер'єру і створюють комфорт в квартирі. Чи не правда, дуже дратує, коли пів починає скрипіти, також діє на нерви подряпаний лінолеум або паркет зі щілинами.

З чого виготовляють паркет?

Паркет є самим дорогим підлоговим покриттям. І на цей «олімп» його звів не престиж, хоча його теж можна назвати перевагою паркету. Паркет є самим довговічним покриттям для підлоги, а про натуральність і екологічності дерева і говорити не доводиться. Навіть якщо паркет не найвищої якості, з ним що не зрівняється.

Якщо ви вирішили змінити своє підлогове покриття і настелити паркет, не зайвим буде ознайомитися з видами дерева, з якого його виготовляють.

Отже, почнемо з модрини. Це матеріал, який ос часом стає тільки міцніше, тому що має у складі особливу смолу. Вона не гниє, за що і полюбилася у Венеції. Клен має світле забарвлення, майже кремову і вважається «теплою» деревиною.

Гарний малюнок і міцність відрізняють дуб, традиційний матеріал для паркету. Ясень також володіє пружністю і підвищеною міцністю, тому часто використовується на спортивних майданчиках і залах. Любіть танцювати вдома? тоді для вас паркет з ясена.

Бук легко обробляється, а також відрізняється великою різноманітністю відтінків: коричневі, світлі і навіть рожеві.

Серед екзотичних матеріалів для паркету можна особливо відзначити бамбук, африканську іроко і південноамериканську лапачо. Бамбук важко обробляється, але володіє багатьма корисними властивостями: вологостійкість, естетичний зовнішній вигляд, міцність. Для обігріву будинку багато хто використовує водяна тепла підлога. Розраховувати вологостійкість паркету на випадок протечки водяної теплої підлоги, звичайно, безглуздо, але от на предмет температурної стійкості – обов'язково! У довговічності підлогового покриття відіграє важливу роль матеріал, з якого виготовлений паркет, тому що він буде постійно перебувати при вищій температурі, ніж в приміщенні і може розтріснутися.

З чого виготовляють паркет?


Читайте на нашому сайтi: